Porady

05.03.2020

Jaka jest prawda o sprzątaniu bez użycia chemii? Czy współczesna pani domu powinna jak ognia wystrzegać się detergentów? Producenci prześcigają się w projektowaniu jak najbardziej nieszablonowych środków do mycia i sprzątania domu, które mają w szybki i jak najłatwiejszy sposób pomagać w walce  z zabrudzeniami. Z jednej strony jest  to tym czego oczekujemy, z drugiej…

01.10.2019

Życie pod jednym dachem z czworonożnym przyjacielem to zarówno cudowne chwile, jak i czasem niezbyt komfortowe niespodzianki. Nawet najlepiej wychowany i wyuczony pies, czy kot może mieć chwilę słabości związaną ze stresem, chorobą, zwykłym zapomnieniem, czy też „fochem”. Dotyczy to również tych najmłodszych pupili, czyli małych kociąt i szczeniaków, które dopiero się uczą zasad higieny….

10.04.2019

Czysty i pachnący dom – kto z nas nie chce takiego mieć? Każdego dnia w mniejszym lub większym stopniu sprzątamy nasze domy i mieszkania. Czy to zmywanie brudnych naczyń, pranie, mycie okien, mycie podłóg… Wszystko to, jak również wiele innych, to podstawowe czynności mające na celu utrzymanie porządku w domu oraz nadanie mu niepowtarzalnej świeżości….