Porady

01.10.2019

Życie pod jednym dachem z czworonożnym przyjacielem to zarówno cudowne chwile, jak i czasem niezbyt komfortowe niespodzianki. Nawet najlepiej wychowany i wyuczony pies, czy kot może mieć chwilę słabości związaną ze stresem, chorobą, zwykłym zapomnieniem, czy też „fochem”. Dotyczy to również tych najmłodszych pupili, czyli małych kociąt i szczeniaków, które dopiero się uczą zasad higieny….

10.04.2019

Czysty i pachnący dom – kto z nas nie chce takiego mieć? Każdego dnia w mniejszym lub większym stopniu sprzątamy nasze domy i mieszkania. Czy to zmywanie brudnych naczyń, pranie, mycie okien, mycie podłóg… Wszystko to, jak również wiele innych, to podstawowe czynności mające na celu utrzymanie porządku w domu oraz nadanie mu niepowtarzalnej świeżości….

12.09.2018

Każdy z nas dokłada starań, aby jego dom był piękny i bezpieczny. Ale czy w naszych staraniach pamiętamy także o zagrożeniach, jakie mogą czyhać na zwierzęta w zakamarkach naszego domu czy mieszkania? W dwóch częściach naszego artykułu postaramy się przybliżyć kilka zagadnień, które pozwolą nam tak zabezpieczyć dom, aby żyjące w nim zwierzęta mogły czuć…