Kategoria: Łazienka

13.11.2020

Utrzymanie czystości w łazience sprawia zazwyczaj dużo kłopotu. Jest to miejsce, z którego korzystają wszyscy nasi domownicy. Rozchlapuje się woda, panuje w nim wilgoć. Na płytkach i armaturze osadza się kamień. Jak więc doczyścić trudno zmywalny osad? Czy zawsze usuwanie kamienia z kabiny prysznicowej musi być uciążliwe i czasochłonne?

26.05.2020

Sprzątanie bez chemii to była codzienność naszych babć. Jednak coraz większy postęp cywilizacyjny przyczynia się do poprawy wygody naszego życia. Dotyczy to także przemysłu związanego z używaną przez nas chemią domową. Producenci prześcigają się w projektowaniu jak najbardziej nieszablonowych receptur. Mają one w szybki i jak najłatwiejszy sposób pomagać w walce  z zabrudzeniami. Z jednej…

15.07.2017

Jednym z bardziej irytujących problemów związanych z użytkowaniem łazienki jest parowanie luster. Aby skutecznie zapobiec osiadaniu pary na powierzchni lustra należy nałożyć na niego warstwę pianki do golenia, rozsmarowując ją równomiernie, a następnie zetrzeć do sucha przy pomocy ręcznika. Efekt utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Tagi: lustro, łazienka, para